Gendy Ocka

Gendy Ocka
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Szcz, W-wek, itd.
Utworów:
0
Oglądany:
19634 razy
Założenie konta:
13 kwietnia 2008
Ostatnia aktualizacja:
29 grudnia 2017
Gdy za młodu komponujesz najlepszy kawałek, ale Twoja muzyka przeszkadza w sprzątaniu bądź oglądaniu telewizji... możesz potraktowac to jako sygnał, że Twój projekt, który na pewno kiedyś stworzysz, będzie miał w dużym stopniu charakter wizyjny, i będzie do usunięcia wiele plików podczas edycji. ;-)
...
Z muzyką Rolling Stonesów jestem związany od 1992... a zatem dość długo. Uważam, że to fajne,że pomimo iż sam nie jestem gitarzystą, ani perkusistą, znalazłem jakiś własny sposób na ich twórczość. Zawsze powtarzam, że najważniejszy jest właściwy groove, brzmienie to już tylko kwestia wyobraźni. Zresztą będąc na ostatnim roku studiów w Łodzi miałem okazję pośpiewać kowery tego zespołu w grupie Setnamila.
...
Tymczasem Gendy Ocka jest w fazie mentalnego resetu po 9 latach trudnej, żmudnej, choć też wesołej, edycyjnej pracy. Terminy wydawnicze nie gonią, można spokojnie zawiesić karierę i upajać się dźwiękiem przejeżdżających aut;-))
...
Klipy na YouTube (niektóre są, inne odpoczywają, bądź czekają na premierę). Na moim profilu SoundCloud przypominam natomiast,że Gendy Ocka to przede wszystkim także utwory własne (w przypadku adaptacji i kowerów trudno nadążyc za kapryśnym gustem mas, a i nie pozwala czas, tak czas, na realizację wszystkiego, co by się chciało).
Powiązane treści na www.piotr-sobootka.muzzo.pl,,, zapraszam.

ps. Powracając jeszcze na chwilę do muzyki bohaterów prezentowanego singla, nabyłem w wakacje numer pisma Lizard z fajnym zdjęciem Micka na okładce. Wczoraj w końcu znalazłem czas, by przejrzeć zawartość. No cóż... w moim przypadku zaczęło się od"Tattoo you i "Undercover", dlatego nie sądzę, by lata 80-te były dla Stonesów mizernym okresem, mimo paru nieporozumień personalnych. Stawiam "Dirty work" co najmniej na równi z "Some girls", a przecież był jeszcze genialny "Steel wheels" na zakończenie dekady. Plus nie najgorsze także propozycje solowe członków zespołu. Jak dla mnie jest w czym wybierać, serdecznie polecam.

I historyczna adaptacja filmowa Gendy Ocka, jan. 2013.

Galeria

Użytkownik nie posiada jeszcze żadnych zdjęć

 • GraZKA

  Miasto: Katowice

  **W tym magicznym, pełnym tajemnic świecie muzyki...

 • Watcher of the Time Table

  Miasto: tu i ówdzie

  Jestem wielkim fanem "Foxtrot" Genesis, ale i "Steel...

 • MartEon

  Miasto: Choszczno

  Martyna Żyta i Roman Eon Szymański po raz pierwszy...

 • DZ ZOOM

  Miasto: Wawa